European Heritage Makers Week in Poland 2019 Europejski Tydzień Twórców Dziedzictwa w Polsce 2019

Poland
March 20th, 2019 - May 15th, 2019

Loading
Loading Map

Related Info

 

Jeżeli masz od 12 do 18 lat i interesujesz się odkrywaniem dziedzictwa kulturowego w twoim otoczeniu, to jesteś jednym z Twórców Dziedzictwa jakich szukamy! Opowiedz swoją historię i wygraj wycieczkę do Strasburga!

Europejski Tydzień Twórców Dziedzictwa to nowy konkurs organizowany przez Radę Europy którego celem jest inspirowanie i zachęcanie dzieci i młodzieży do obserwacji, odkrywania i analizy dziedzictwa w ich otoczeniu, jak również rozwijanie poczucia przynależności do wspólnej europejskiej przestrzeni. Konkurs jest częścią obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa i jest okazją do przedstawienia narracji dziedzictwa kulturowego z perspektywy dzieci.

Jak wziąć udział w konkursie:

Krok 1: Przejdź do sekcji Księga gości

Krok 2: Kliknij link Udostępnij swoją historię

Krok 3: Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij nam swoją historię.

Zgłoszenia muszą zwierać obraz lub link do materiału wideo, imię, nazwisko oraz wiek twórcy, jak również krótki opis przedstawionej historii związanej z dziedzictwem kulturowym Europy. Zgłoszenie musi być wysłane za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Przy zgłaszaniu historii należy również zaakceptować oświadczenie dotyczące praw autorskich. Zgłoszenie może być wypełnione w języku polskim lub angielskim.

Szczegółowe informacje oraz zasady konkursu znajdują się .

4 visitors have been on this event

Have you been there as well?

Let us know: Yes, I have or share your story with others